Author: r***r
Date:
Review: Value for money: affordable Easy to wear: easy and comfortable to wear Comfortable to wear: it suits me well
Màu sắc: màu đen
Price: 243.300₫
Original Price: 258.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 280 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2312011843327835 |
Author: r***r
Date:
Review: Value for money: affordable Easy to wear: easy and comfortable to wear Comfortable to wear: it suits me well
Màu sắc: màu đen
Author: Y***a
Date:
Review: Very good quality 💙so beautiful
Màu sắc: màu đen
Author: c***6
Date:
Review: Value for money: nice quality Easy to wear: yes Comfortable to wear: very comfortable Hairstyle Stylishness: 100%
Màu sắc: màu đen
Author: m***k
Date:
Review: كثير حلوة على الحقيقة ❤️❤️❤️❤️مره تجننن
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm